-

-
Miejsca stojące w samolocie
Linie lotnicze Ryanair wpadły na niecodzienny i dość kontrowersyjny pomysł cięcia kosztó w - miejsca stojące w samolocie. Jak informuje "The Daily Telegraph", takie miejsca będą tańsze, a pasażerowie będą przypięci pasami wokó ł talii.
Dyrektor w Ryanair Michael O`Leary już rozmawia o powstaniu Boeinga z miejscami stojącymi. W ten sposó b mogło by wejść na pokład samolotu dużo więcej osó b. Szefowie linii są obecnie na etapie zatwierdzania tego pomysłu przez Irlandzki Urząd Lotnictwa, w macierzystym kraju linii Ryanair.Wprowadzenie tego pomysłu pozwoli obniżyć koszty nawet o 20%. Nie po raz pierwszy linie Ryanair mają kontrowersyjne pomysły. Wcześniej chciano wprowadzić opłaty za toaletę w samolocie. Jedna wizyta miała kosztować 1 funta.
Czyżby tani przewoźnik znowu przedkładał zyski nad komfort podró ży pasażeró w? Najwyraźniej Ryanair chce, by jego pasażerowie podró żowali w jak najmniej komfortowych warunkach.
W czasach kryzysu wszystkie duże korporacje starają się ograniczyć koszty do minimum i tak też postępuje Ryanair. Irlandzkie linie lotnicze wprowadziły do tej pory już wiele dodatkowych opłat, jak na przykład za bagaż (30 funtó w), za płatność kartą 10 funtó w (opró cz Visy Electron), za sportowy lub muzyczny bagaż (60 funtó w), za dodatkowe kilogramy (15 funtó w za kilogram), za zmianę lotu (50 funtó w) oraz za zmianę nazwiska (100 funtó w).Z niecierpliwością czekamy na kolejne absurdalne pomysły pana Michaela O`Leary.
-
0 801 000 4500,49 pln/min z VATTel: (081) 884 01 37
Czynne 6 dni w tygodniu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
So: 9:00-13:00
info@agattravel.pl
więcej
| Lastminute |
|
Wycieczki objazdowe |
|
Wcześniej taniej |
|
Egzotyka |
|
All inclusive |
|
Lato |
|
Rodzinne |
|
Przy plaży |
|
Rejsy |
|
Luksusowe |
|
Zima 2011/12 |





















